کفن زباله کاشان جلوگیری شهرداری اصفهان

کفن: زباله کاشان جلوگیری شهرداری اصفهان جمع آوری زباله درکاشان

گت بلاگز اقتصادی قیمت مسکن تا آخر شهریور ماه عوض کردن نمی‌کند , پشت پرده نوسانات منفی بورس و زی

کاهش ۷۰ درصدی تولید شیر با شروع طرح هدفمندی یارانه ، تنها ۲۵ درصد چای مورد نیاز کشور تولید داخل است و قیمت مسکن تا آخر شهریور عوض کردن نمی‌کند از مهمترین عن

قیمت مسکن تا آخر شهریور ماه عوض کردن نمی‌کند , پشت پرده نوسانات منفی بورس و زی

به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، بااهمیت ترین عناوین اخبار اقتصادی امروز به شرح ذیل است:

عبارات مهم : بازار

تأملی بر نقش تسهیلات بانکی در اشتغالزایی روستاييان/ چگونه شركت های شخصی را به روستاها بكشانيم؟
تزریق تسهیلات به روستاها از نمونه طرح هایی است که با نشانه اشتغالزایی در روستاها مدنظر قرار گرفته،اما در این میان بعضی از صاحب نظران اقتصادی معتقدند جهت تحقق اهداف از پیش تعیین شده است در این خصوص باید الزامات دیگری را نیز مدنظر قرار داد.

سرنخ نوسان در بورس/هیجانات منفی شاخصدر ماه رمضان

یک کارشناس بازار سرمایه گفت:بازار سرمایه در ماه مبارک رمضان دچار نوسانات و هیجانات منفی شده است هست، این درحالی است که نقدینگی در بازار وجود ندارد که علت این امر را می توان، فعالیت سهامداران حقیقی دانست.

پیشنهاد کم کردن تعرفه برق سیستان و بلوچستان به هیات دولت ارائه می شود
وزیر نیرو گفت: بحث کم کردن قیمت تعرفه های برق استان سیستان و بلوچستان باید همراه با مصوبه هیات دولت باشد، ولی وزارت نیرو می تواند بعضی کارها دیگر را راساً پیگیری کند.

افزایش جذب توریست راه حلی جهت اشتغال زایی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با فراهم ساختن زیرساخت ها و حل پرسشها بانکی گردشگران خارجی، می توان موجب جذب توریست و توسعه صنعت گردشگری و در نهایت اشتغال زایی شد.

تنها ۲۵ درصد چای مورد نیاز کشور تولید داخل است
رئیس اتحادیه چایکاران گفت: با وجود تولید هر سال ۳۰ هزارتن چای در کشور، تنها ۲۵ درصد نیاز کشور از طریق تولید داخلی تأمین می شود و این درحالی است که روزگاری تولید چای ۷۰ هزارتن معادل دوبرابر تولید فعلی بود.

بسته بودن نمادهای بانکی در هاله ای از ابهام/ بازگشایی نمادهای بانکی چه وقت محقق می شود؟
پرونده بسته بودن نماد بانک ها در بورس مدت ها است که مطرح است و بعضی مسئولان شرکت بورس هم وعده داده بودند که نمادهای بسته را در کوتاه ترین وقت ممکن با حل پرسشها مرتبط با صورت های مالی آنها باز خواهند کرد.

قیمت مسکن تا آخر شهریور عوض کردن نمی کند

رییس اتحادیه مشاوران املاک کشوری گفت: در آخرهای شهریور ماه بازار خرید و فروش مسکن به سمت رونق حرکت می کند و تا آن وقت شاهد زیاد کردن قیمت نخواهیم بود.

با پرداخت تسهیلات، گرۀ واحدهای تولید باز می شود؟
پرداخت 10 تا 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه های تولیدی کوچک و میانگین با نشانه زیاد کردن ظرفیت 10 هزار واحد تولیدی، از کارهایی است که مد نظر وزارت صنعت قرارگرفته، ولی بسیاری از کارشناسان معتقدند،گرۀ تولید صرفاً با چنین پرداخت ها و حمایت های تک بعدی باز نخواهد شد.

زنگ خطر صنایع لبنی به صدا درآمد/کاهش ۷۰ درصدی تولید شیر با شروع طرح هدفمندی یارانه
باشروع طرح هدفمندی یارانه در کشور نه تنها زیاد کردن سرانه مصرف تحقق نیافت بلکه بعضی خانوار ها با زیاد کردن قیمت لبنیات چاره ای جز کم کردن وعده های مصرفی شیر و سایر فرآورده ها نداشتند.

واقعیت اقتصادی هر کشوری رشد غیر نفتی است
کارشناس نظام بانکداری گفت: وابستگی اقتصاد به نفت باعث می شود که رشد اقتصادی استمرار نیابد و اگر به سمتِ زیاد کردن واقعی صادرات غیر نفتی نرفته و تنها به سفرۀ باز درآمدهای نفتی اتکا کنیم، اقتصاد ما دچار رکود می شود.

چه عواملی زیاد کردن قیمت جو را رقم زد؟
رئیس اتحادیه دامداران گفت: زیاد کردن تعرفه واردات از ۵ به ۱۰ درصد، عوض کردن ارز مبادله ای به آزاد و ممنوعیت واردات همزمان با فصل برداشت، از جمله عواملی است که بر قیمت جو تأثیر گذاشته هست.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بازار | اقتصادی | تسهیلات | شهریور ماه | اخبار اقتصادی | مهمترین عناوین اقتصادی | اخبار اقتصادی | تسهیلات بانکی

قیمت مسکن تا آخر شهریور ماه عوض کردن نمی‌کند , پشت پرده نوسانات منفی بورس و زی

قیمت مسکن تا آخر شهریور ماه عوض کردن نمی‌کند , پشت پرده نوسانات منفی بورس و زی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog